Facebook event





11. Ročník 2019


Hudební noc

Doprovodný program

HUDEBNÍ NOC / STŘEDA 17.4.

Rock Café MAIN - FotoŠkoda

18:00 - 18:30 Wreckberries
18:45 - 19:20 Collectors
19:40 - 20:20 The Jay
20:35 - 21:15 Hansen
21:35 - 22:20 Brankos Bridge
22:40 - 23:30 I Love You Honey Bunny

 

Rock Café ACOUSTIC - FotoŠkoda

18:00 - 18:30 Non-flying Mammals
18:35 - 19:05 Magdalena Fendrychová
19:20 - 20:00 Amelie Siba
20:15 - 21:00 Johanna Vrabcová
21:15 - 22:00 Aiko

 

Vagon - Sennheiser 

18:10 - 18:45 Alternativní sestřih
19:05 - 19:40 Planeta Gentlemanů
20:05 - 20:45 Tygroo
21:10 - 21:55 Shizzle Orchestra
22:10 - 23:00 STAYJ
23:15 - 00:00 Purplefox Town

 

Klub Famu - Pantercz

19:20 - 20:00 Tea Sophia
20:30 - 21:10 Introspekce
21:40 - 22:25 Margo
22:50 - 23:35 Humdrum Lighthouse
00:00 - 01:00 Bratři


Zázemí

18:15 - 18:50CFA
19:10 - 19:45 Down The Spine
20:10 - 20:45 9 kg přibrala
21:05 - 21:40 Aftervelvet
22:05 - 22:50 The Complication
23:15 - 00:00 The Ribs

 

Ateliér Grid

18:00 - 19:30 Workshop patchování
20:00 - 20:50 Nicole aka Kukla
20:50 - 22:05 Oliver Torr & Lotus Wash
22:05 - 22:50 John Dinger
22:50 - 23:35 KaprFakr

 

Chapeau Rouge UNDERGROUND

21:00 - 21:30Ground & SMotty
21:30 - 22:10Kenny Sherwood
22:10 - 22:50TheO
22:50 - 23:30LordK
23:30 - 00:10Lebman38 & Dj Prophet
00:10 - 00:50Pain
00:50 - 02:00SleepDrifter
02:00 - 03:30Barbora
03:30 - 05:00 DJ Jakobeen

 

Chapeau Rouge DANCE FLOOR

21:00 - 22:00Paadre
22:00 - 23:00Morphose
23:00 - 00:00 Fourstepper

DOPROVODNÝ PROGRAM

Pondělí 8.4.

PŘEDNÁŠKA BUĎ OBČANEM! Jan Sokol
8.30 - 10:10 Gymnázium Jana Keplera

Pátek 12.4.

PŘEDNÁŠKA BUĎ OBČANEM! Tomáš Pojar
8.15 - 10.00 Gymnázium Jana Palacha


DEBATA JAK NAKOPNOUT ZAČÍNAJÍCÍ KAPELU
15.00 - 21.00 Klub Famu

WARMU UP PARTY STUDENT FESTU 2019
Klub Famu - vstup 100,- do 26 let / 200,-
22:00 - 24:00 Eva Porating
24:00 - 01:30 Akira
01:30 - 03:00 Tuco
03:00 - 05:00 Dj Sta

 

Sobota 13.4.
MANIPULACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH  
16:00 - 18:00 Skautský Institut
Amnesty International

WORKSHOP STREET FOTOGRAFIE
vstup 150,- do 26 let - nutná registrace
17:00 - 19:00 Centrum FotoŠkoda

Neděle 14.4.

STUDENTSKÝ SEKÁČ
13.00 - 17.00 DUP39 - vstupné dobrovolné
Debata o udržitelnosti a recyklaci
Výroba sáčků na pečivo a ovoce
Výroba broží
Workshop šití a renovování oblíbených kousků z šatníku
Workshop výroby sešitů a notýsků

CHEMICKÉ DIVADLO
Pytel na odpadky (v šoku) ten černý pytel na odpadky
20.00 - 23.00 DUP39 - vstup 100,- do 26 let / 200,-

Pondělí 15.4.

DEBATA O BUDOUCNOSTI ŠKOLSTVÍ
16.00 - 17.30 Knihovna Václava Havla
Jiří Růžička, Bob Kartous, Lenka Štěpánová, Marek Valášek

VERNISÁŽ VÝSTAVY STUDENT
18.30 - 23.00 Grid
básnířky, grafici, malíři, fotografové
FadeX, Vojta Kosek, Jiný Metro a další
Soutěž o nejlepší fotku FotoŠkoda


Úterý 16.4.

FILMOVÁ NOC
16.00 - 22.00 kino Ponrepo
Debata s filmovými tvůrci - Vít Klusák, David Balda, Barbora Ligasová a další…
Debata s organizátory festivalů Ji.hlava, iShorts a Letní Filmová Škola
Promítání studentských kraťasů

 

Středa 17.4.

SER  NA TINDER A NAJDI SI PARŤÁKA NA STUDENT FEST
15.00 - 17.00 Zázemí

WORKSHOP STREET FOTOGRAFIE
vstup 150,- do 26 let - nutná registrace
17:00 - 19:00 Centrum FotoŠkoda



Více informaci najdete na facebooku Student Fest



© Copyright Nerudný fest.cz z.s.