Facebook event

Staň se součástí festivalu

Máš chuť se zapojit? To je správně! Student Festi nabízí hned několik možností, jak se stát jeho součástí. Neboj se a pojď do toho s námi!

1) UKAŽ SE! Vystup svým projektem na festivalu

Máš kapelu? Jseš DJ, malíř, básník nebo showman? Hledáme hudební, vizuální a performativní umělce všeho druhu. Ať už hraješ s kapelou a máte chuť to konečně někde pořádně rozjet. Nebo rád mixuješ a máš pár povedených setů, se kterými by ses mohl podělit s ušima zúčastněných a dopřát jim správnou párty! Nebo jsi rozený showman, co by mohl sál rozeznít smíchem?
Student Fest tě hledá! Necháš se najít? Neváhej a dej o sobě vědět na ukazse@studentfest.cz

Ukaž se!

2) Staň se AGENTEM Student Festu!

Jsi aktivní a rád se podílíš na zajímavých projektech? Chceš získat první zkušenosti s organizací většího festivalu? Sháníme mladé šikovné lidi, kteří by nám chtěli pomoct s propagací Student Festu. Dostaneš možnost podílet se přímo na produkci festivalu. Získáš volný vstup na veškeré akce pořádané Nerudným Festem (Student Fest, Konec Pololetí, Mladí Ladí Jazz,...). Na oplátku od tebe budeme potřebovat rozvěšení plakátů a rozdání letáků na tvojí škole, hlášení do rozhlasu a propagaci na sociálních sítích.
Tak co, jdeš do toho? Napiš nám na 007@studentfest.cz

Ukaž se!

3) ZAPOJ SE! Staň se součástí týmu Student Festu

Máš v sobě organizační talent, jseš schopný grafik, webmaster, facebookař apod.? Zapoj se do organizace festivalu a získej cenné zkušenosti i možnost stáže v profesionální produkční agentuře. Naučíme tě pracovat v profesionálních podmínkách a využat svůj talent.
Napiš nám stručně něco o sobě a proč by ses chtěl/a do organizace zapojit na ukazse@studentfest.cz© Copyright Nerudný fest.cz z.s.